GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skålar 17453382
nr 1745 3382
Skålar
på fot, 3 st, kristall, 1800-tal. Diameter: 15-26, höjd: 16-25, slitage och skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 december 2025
kl 18:27:13
25/11 13:02:25
Halvkristall